Nowy numer 29/2021 Archiwum

Opłatek Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej

Ks. Jan Perszon, kierownik Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę serdecznie zaprasza na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 16 grudnia, w III Niedzielę Adwentu w Pucku.

Uczestnicy najdłuższej w Polsce pieszej pielgrzymki na Jasną Górę przeżyją wspólnie Mszę św., o godzinie 13.15 w parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku, a następnie udadzą się do Centrum Biskupa Konstantyna Dominika na agapę.

W ubiegłym roku Pielgrzymka Kaszubska obchodziła jubileusz 30-lecia. Z tej okazji po zdobyciu Jasnej Góry pielgrzymi powędrowali dalej za słowacką granicę, aż do Lewoczy – narodowego sanktuarium maryjnego Słowaków. Pokonali 1040 km w zaledwie 29 dni.

Opłatek Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się również 16 grudnia w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie opłatkowe w salce na plebanii.

Spotkanie opłatkowe Grupy Biało-Brązowej Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się także 16 grudnia w dolnym kościele św. Michała Archanioła w Sopocie, o godzinie 16.30.

Grupa Biało-Niebieska Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę spotka się przy opłatku 16 grudnia w parafii Św. Ojca Pio w Gdańsku Ujeścisku, o godzinie 18.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama