Modlimy się, aby nikt z nas nie stracił tej wiary, którą otrzymał od rodziców, od Kościoła, od otoczenia – mówił we wstępie do Mszy św. metropolita. – Jesteśmy podobni do Mędrców. Przynosimy do Boga złoto naszej wiary oraz dar naszej pracy, naszego trudu. Przynosimy naszą modlitwę, by ona nie była tylko dymem wznoszącym się do nieba, ale wartością, która ubogaca serca. Przynosimy wreszcie nasze cierpienia, niepowodzenia, bezrobocie i trudności codziennego życia. Jest to dar, który składamy Bogu, pozostając solidarni z cierpieniami Chrystusa – mówił w homilii arcybiskup.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








