Nowy numer 32/2022 Archiwum

Zobacz także

 • Dx4
  08.01.2013 18:36
  To osobliwy wyrok, gdyż żyjemy w kraju, w którym jeśli katolik będzie drwił z homo, to ten pierwszy zostanie ukarany, a jak homo będzie drwił z katolika, to ten drugi zostanie ukarany. Podobnie było z satanistami, ale teraz chyba coś drgnęło.
  doceń 8
 • mastera
  08.01.2013 19:23
  Ale jaka logika obrońcy! "Podarcie Biblii w przypadku Adama Darskiego było elementem przekazu artystycznego, częścią koncertu. Nie był to oderwany od widowiska muzycznego element wypowiedzi" ; czyli jak zamorduje następnym razem na scenie człowieka to będzie to tylko " przekaz artystyczny". Gratulacje, p.mecenasie!
  doceń 6
 • kepasa
  08.01.2013 20:48
  Darski jest klasycznym przykładem jak Bóg kocha i daje szansę powrotu każdemu do ostatniego dnia swojego życia. panie Darski (celowo błąd ort.) nie takich "kozaków" Szef juz przerabiał.
  doceń 6
 • A
  08.01.2013 21:25
  > Tym razem śledztwo wszczęto po doniesieniach kilku posłów PiS oraz Ryszarda Nowaka.

  Brawa dla PiS i pana Nowaka. Jednak można coś wskórać. To jest kolejny sukces, po spowodowaniu wycofania się Rady Europy z poparcia "Nergala". I wtedy był to sukces PiS.

  Partia ziomali Nergala też mogłaby zrobić coś dobrego, ale niestety nie ma tego w programie.
  doceń 4
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama