Nowy numer 33/2022 Archiwum

Bezpłatne domowe porady prawne

Studenci i absolwenci prawa udzielają domowej pomocy prawnej chorym i niepełnosprawnym gdynianom.

Mieszkańcy Gdyni, którzy nie opuszczają swoich mieszkań z powodu choroby bądź niepełnosprawności, opiekunowie niepełnosprawnych dzieci, pacjenci szpitali i podopieczni hospicjum, mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez Biuro Porad Obywatelskich. Biuro prowadzone jest przez Stowarzyszenie Ovum i zajmuje się świadczeniem poradnictwa obywatelskiego. Doradcami w Biurze są wolontariusze będący studentami lub absolwentami wydziału prawa i administracji. Doradcy pomagają zrozumieć prawne sformułowania i przepisy za darmo. Niestety nie mogą reprezentować swoich klientów przed wymiarem sprawiedliwości.

Aby skorzystać z domowej porady prawnej, trzeba się zarejestrować: telefonicznie dzwoniąc na numer 58 661 31 51, od poniedziałku do środy w godz. 12.00-20.00, a w czwartki i piątki w godz. 8.00-16.00 bądź drogą mailową, pisząc na adres: bpo@ovum.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama