Nowy numer 20/2022 Archiwum

Jezus ogarnia!

‒ Ten wyjątkowy koncert wskazuje na Jezusa, który jako Początek i Koniec ogarnia swoją Osobą całą rzeczywistość ‒ mówi Mariusz Mamulski, lider zespołu Inspirum.

W kościele pw. Bożego Ciała w Gdańsku, 3 lutego o 20.00 odbędzie się koncert „Jezus Ogarnia” trójmiejskiej formacji Inspirum.

Jak zapewniają organizatorzy, będzie to wielkoformatowe wydarzenie ewangelizacyjne łączące w sobie muzykę, śpiew, video art 3D, wizualizacje, modlitwy, świadectwa, beat-box i wiele więcej. ‒ Jezus otacza miłością i opieką nie tylko cały Kościół, poszczególne parafie, wspólnoty, ale całe kraje i kontynenty. Ogarnia nasze domy, rodziny, relacje, pragnienia i myśli ‒ opowiada Mariusz Mamulski.

Zespół powstał w październiku 2011 roku. Gra CCM, czyli współczesną muzykę chrześcijańską. W repertuarze Inspirum można znaleźć zarówno energiczne utwory ewangelizacyjne, spokojne pieśni uwielbienia, jak i motywy świeckich kompozycji, które uzupełniają tematycznie przekaz Dobrej Nowiny. ‒ Granie w Inspirum daje mi możliwość przeżycia wielu dobrych i owocnych chwil w relacji z ludźmi i samym Bogiem. Dla mnie to głęboka forma modlitwy w połączeniu z dzieleniem się radością z grania ‒ mówi Maria Szagżdowicz, wiolonczelistka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama