Nowy numer 26/2022 Archiwum

Kolejna muzyczna uczta

Muzeum Diecezjalne w Pelplinie, mieszczące się przy ul. Bpa Dominika 11, zaprasza na kolejny występ z cyklu Koncertów Czwartkowych.

14 marca, o godz. 19.30 wystąpi chór Sensus Musicus, pod dyrekcją Tadeusza Formeli, ze swoim repertuarem pasyjnym „INRI”. Lęborski chór Sensus Musicus składa się z grupy wokalistów o szerokich zainteresowaniach i bogatym doświadczeniu muzycznym. Artyści zajmują się zarówno muzyką kantatowo-oratoryjną – od renesansowej po współczesną, jak też świecką muzyką chóralną pochodzącą z różnych kręgów kulturowych. Tadeusz Formela, dyrygent zespołu, jest absolwentem Wydziału Muzycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku oraz Wydziału Dyrygentury Chóralnej Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Gość Niedzielny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama