Nowy numer 32/2022 Archiwum

Jak rozliczyć PIT?

Już w najbliższą sobotę 16 marca odbędzie się Dzień Otwarty Pierwszego i Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni. Pracownicy będą czekali na petentów od godz. 9.00 do 13.00.

W ramach akcji będzie można pobrać formularze podatkowe, złożyć zeznania roczne PIT za rok 2012, uzyskać pomoc w zakresie wypełnienia formularza zeznania, a także złożyć zeznanie internetowo ze stanowiska w Sali Obsługi Podatników. Pracownicy będą udzielali informacji i pomocy w zakresie rodzajów formularzy zeznań podatkowych PIT i sposobów ich wypełniania, aktualizacji danych rejestracyjnych oraz przesyłania rozliczeń przez Internet. Informacje telefoniczne w sprawie rozliczeń rocznych PIT będzie można uzyskać pod numerami telefonów: I US: (58) 690 22 30, II US: (58) 690 21 24.

Kasa I US czynna będzie w godz. od 9.00 do 12.00, II US od godz. 9.00 do 13.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama