Nowy numer 26/2022 Archiwum

Szkoła Jezuitów zaprasza!

Gimnazjum i Liceum Jezuitów zaprasza 23 marca (sobota) w godz. 10.00-13.00 na Dzień Otwarty Połączony z Dniem Europejskim.

Na odwiedzających będą czekali uczniowie, którzy oprowadzą Gości po szkole i opowiedzą o jej codziennym życiu. Kandydaci do Gimnazjum lub Liceum będą mieli okazję zaopatrzyć się w dokumentację rekrutacyjną.

Jednocześnie będzie się odbywał Dzień Europejski, a prezentacje przygotowane przez uczniów będą otwarte dla publiczności. Tegoroczna edycja Dnia Europejskiego prezentować będzie różnorodność etniczną Polski. Będzie można usłyszeć lokalne gwary oraz przyśpiewki, zapoznać się z rozwojem zachowań tolerancyjnych wobec różnic kulturowych w naszym kraju, a także zasmakować w regionalnych specjałach i zapoznać się z twórczością lokalną.

Gimnazjum i Ogólnokształcące Liceum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki mieści się przy ul. Tatrzańskiej 35 w Gdyni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama