Nowy numer 27/2022 Archiwum

Święto Młodych w Gdańsku

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej zaprasza na tegoroczne świętowanie Dnia Młodych.

W Niedzielę Palmową 24 marca, o godz. 11.30 w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku-Oliwie zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia.

Hasłem tegorocznego spotkania, zgodnie z Orędziem Benedykta XVI, są słowa „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody”. O godz. 11.30 zgromadzona w kruchcie katedry Młodzież przejdzie w procesji z palmami do ołtarza na Eucharystię Niedzieli Palmowej. Uroczystą Mszę św. odprawi abp Sławoj Leszek Głódź w asyście duszpasterzy młodzieży. Później, około godz. 13.00 w Auli Jana Pawła II (obok katedry) odbędzie się dalsze spotkanie w duchu radości i uwielbienia. W programie m.in. konferencja, śpiewy i pieśni uwielbienia, modlitwa wstawiennicza oraz słodki poczęstunek.

Organizatorzy proszą o przyniesienie palm (różnych wielkości i rodzajów), banerów, emblematów oraz flag i sztandarów poszczególnych grup i wspólnot.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama