Nowy numer 37/2021 Archiwum

Fatimskie orędzie

– Przesłanie Matki Bożej z Fatimy jest ciągle aktualne. Prośba o modlitwę, pokutę i czyny miłosierdzia wpisuje się niezwykle mocno w treść święta miłosierdzia, które będziemy przeżywać – mówi ks. Radosław Belling, organizator przedstawienia.

Gdyńska parafia św. Józefa będzie miejscem niezwykłego spektaklu. 7 kwietnia o godz. 19.00, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, w dolnym kościele (ul. Ramułta 13) grupa wokalno-ewangelizacyjna zaprezentuje przedstawienie „Fatimska Droga do Nieba”. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą świec. Przedstawienie zakończy się Apelem Jasnogórskim.

Grupa wokalno-ewangelizacyjna gromadzi ludzi z różnych wspólnot parafialnych. Występujący w niej aktorzy to ludzie w wieku 30-40 lat, wraz z rodzinami. Część osób posługuje tańcem ewangelizacyjnym. – Przedsięwzięcie można określić hasłem: rodziny-rodzinom – stwierdza ks. Radosław. – Artyści mają doskonałe przygotowanie i praktykę. W gdyńskich parafiach wystawiali m.in. przedstawienia o aniołach czy Janie Pawle II – dodaje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama