GN 19/2022 Archiwum

Pierwsza spowiedź drugoklasistów

W parafiach archidiecezji gdańskiej trwają przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci uczestniczą w swoim pierwszym sakramencie pokuty i pojednania.

Spowiedź święta w III Niedzielę Wielkanocy odbyła się m.in. w kościele pw. bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim. Dzieci z pobliskich szkół przychodziły do świątyni wraz z rodzicami już od rana. Dla każdego z nich było to ogromne przeżycie, ale przygotowania do tego dnia trwały już od września. Drugi raz dzieci będą się spowiadać w maju, tuż przed I Komunią Świętą

– Trochę się stresowałam, jak miałam podejść do konfesjonału, ale potem było już dobrze i w ogóle się nie zająknęłam – przyznaje Iga z II klasy Katolickich Szkół Niepublicznych w Pruszczu Gdańskim. W maju Pierwsza Komunia Święta. Dzieci z KSN przystąpią do niej właśnie w kościele bł. Michała Kozala.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama