Nowy Numer 41/2021 Archiwum

PolskiBus uruchamia nowe połączenia

PolskiBus oficjalnie potwierdził informację o uruchomieniu nowych połączeń. Już od 25 kwietnia dotrzemy z Gdańska bezpośrednio do Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa i Rzeszowa.

Przewoźnik na tej trasie będzie odbywał trzy kursy dziennie o godz. 6.00, 15.15 oraz 23.15. Podróż z nadmotławskiego miasta do Torunia ma trwać 2 godz. 20 min, do Łodzi 5 godz. 15 min, do Katowic 9 godz., do Krakowa 10 godz. 20 min, a do Rzeszowa 13 godz. 25 min. Koszt biletów waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych, ponieważ zależy od czasu rezerwacji i ilości wolnych miejsc.

Na przykład rezerwując bilet 15 kwietnia do Krakowa na weekend majowy (załóżmy, że wyjedziemy 1 maja) zapłacimy za przejazd 25 złotych. 

Na południe kraju dotrzemy dwupokładowymi autokarami Van Hool Astromega TD927, które pomieszczą 89 pasażerów. Udogodnieniem mają być odpowiednio przystosowane miejsca dla niepełnosprawnych i możliwość montażu fotelika dla dziecka.

Bilety można już rezerwować na stronie przewoźnika. PolskiBus przyznaje, że rozszerzenie oferty to odpowiedź na sugestie pasażerów.

 

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama