Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Bezpieczny Senior – Zasady Ograniczonego Zaufania

Komenda Miejska Policji wspólnie z Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni organizują w środę 24 kwietnia debatę społeczną „Zasady Ograniczonego Zaufania”, której głównym tematem będzie bezpieczeństwo osób starszych.

Od godziny 11.00 do 13.00 w Audytorium AMW (budynek Biblioteki Głównej przy ul. Śmidowicza 69) będzie trwała debata, w czasie której głos zabiorą policjanci z Wydziału Prewencji KMP, psycholog policyjny, kadra dydaktyczna AMW, przedstawiciele Centrum Aktywności Seniora w Gdyni oraz Miejski Rzecznik Konsumenta.

Zagadnienia poruszane przez ekspertów będą dotyczyły przestępstw popełnianych na szkodę osób starszych np. oszustw metodą „na wnuczka”, niebezpieczeństw towarzyszącym nieuczciwym praktykom konsumenckim (tzw. prezentacje, akwizycja) oraz zagrożeń związanych z korzystaniem z rekreacyjnych ogrodów działkowych (kradzież mienia, włamania do altan).

Około godziny 13.30, po zakończeniu debaty, rozpocznie się turniej piłki koszowej o puchar Rektora – Komendanta AMW pomiędzy reprezentacjami: Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, Gdańskiego Seminarium Duchownego oraz trójmiejskich dziennikarzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama