Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Piknik Europejski przejdź do galerii

Z okazji obchodzonego w czwartek Dnia Europy, dzień później, 10 maja, w ogrodach sopockiego hotelu Maryla odbył się Europejski Piknik zorganizowany przez europosła Jana Kozłowskiego, byłego marszałka województwa pomorskiego.

Jednym z głównych celów spotkania było uhonorowanie najaktywniejszych osób reprezentujących organizacje pozarządowe oraz autorów inicjatyw lokalnych działających na terenie województwa pomorskiego. Wydarzeniem towarzyszącym był finał konkursu dla młodych fotografów, w którym główną nagrodą był wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Piknik uświetnił koncert Przemka Dyakowskiego, znanego saksofonisty i Larego Okey Ugwu, muzyka i dyrektora Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku. Zaproszeni goście mogli w czasie spotkania obejrzeć wystawę "Wolontariat: Solidarność. Pasja. Rozwój" przygotowaną przez Macieja Kosycarza i Roberta Rumasa. Tematem zaprezentowanej ekspozycji były różne formy wolontariatu, w które angażują się mieszkańcy województwa pomorskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama