Nowy numer 42/2021 Archiwum

Strefa dla czworonogów

Na początku maja w Gdyni-Babich Dołach otwarto drugą już plażę dla psów. Oznakowany dwustumetrowy wybieg znajduje się w pobliżu wejścia GDY 4 na granicy Babich Dołów i Oksywia. Można do niego dojść od ulicy Dickmana.

Pierwsza trójmiejska strefa dla czworonogów została wytyczona ponad rok temu w Gdyni-Orłowie, niedaleko Pałacu w Kolibkach. Zgodnie z obowiązującym prawem na pozostałych gdyńskich plażach spacer z pupilem możliwy jest, tak jak w Gdańsku, od 1 października do końca marca. W Sopocie natomiast legalne spacerowanie z psem możliwe jest od 1 listopada do końca lutego. Za złamanie prawa grozi mandat w wysokości 500 złotych.

Całoroczne plaże dla psów istnieją od kilku lat na Półwyspie Helskim od strony otwartego morza. Jedna przed Kuźnicą, wejście 29, a druga między Jastarnią i Juratą, wejście 55. Obie plaże mają parkingi i są oznakowane.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama