GN 19/2022 Archiwum

Futbolowy Gdańsk

- Fajna zabawa dla młodzieży, nauka zdrowej rywalizacji, nowe znajomości to jedne z podstawowych atutów Ligi - mówi Jan Ptach, koordynator projektu.

Projekt "Futbolowy Gdańsk - Liga dla Młodzieży" wystartuje 23 maja. Wezmą w nim udział drużyny złożone z uczniów szkół gimnazjalnych z Gdańska. Zapisy potrwają do 17 maja, do godziny 15:00.

Liga będzie liczyła maksymalnie 20 zespołów. Dlatego ważna jest kolejność zgłaszania swojego uczestnictwa. Jak zapisać się do Ligi dla Młodzieży? Należy wejść na stronę internetową lub udać się do Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Gdańsku (ul. Kartuska 5, II piętro, pokój 208), pobrać, wypełnić, a następnie odesłać lub oddać kartę zgłoszeniową.

- Wierzymy, że tegoroczna pierwsza edycja ligi przyciągnie pasjonatów piłki nożnej i pomoże wyłonić nowe talenty piłkarskie. Liczymy na dużą frekwencję w rozgrywkach - mówi organizator.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. - Oprócz rywalizacji sportowej chcemy również zaproponować uczestnikom ligi wspólne wyjścia na mecze Lechii Gdańsk - wyjaśnia J. Ptach. 

Lista zespołów przyjętych do Ligi zostanie ogłoszona najpóźniej do 20, a terminarz rozgrywek do 21 maja. Zakończenie sezonu zaplanowano na 30 września.

Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek znajdują się w regulaminie rekrutacji i uczestnictwa pod adresem  http://www.gdansk.pl/organizacje,1721.html.

 

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama