Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Raz Dwa Trzy charytatywnie

- Od zeszłego roku prowadzimy akcję "Winda", której celem jest zakup i montaż dźwigu. Na realizację tego zadania potrzebujemy 500 tysięcy złotych. Zyski z koncertu zostaną przeznaczone właśnie na ten cel - mówi Joanna Cwojdzińska, przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

W Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance 19 maja o godz. 18.00 odbędzie charytatywny koncert zespołu Raz Dwa Trzy, którego celem jest zbiórka pieniędzy na montaż windy w budynku Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Bilety do nabycia w kasach Filharmonii oraz na bilety24.pl w cenie 40zł, 60zł, 80zł, 100zł.

Zielonogórski zespół Raz Dwa Trzy stworzyli studenci Wyższej Szkoły Pedagogicznej: Adam Nowak, Grzegorz Szwałek, Jacek Olejarz, Jacek Ograbek. Kwartet ogólnopolską karierę rozpoczął od zwycięstwa na 26. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Dużym sukcesem okazała się wydana w 2003 roku płyta "Trudno nie wierzyć w nic". Uznanie publiczności przyniosły zespołowi także albumy z utworami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego wykonane w nowych aranżacjach.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama