Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Festyn w szkole

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny przy parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni (ul. Armii Krajowej 26) zaprasza na doroczny festyn szkolny zorganizowany w ramach obchodów Dnia Dziecka.

Festyn odbędzie się już w najbliższą sobotę, 25 maja w godzinach 11.00 - 15.00 na placu przy Kościele. W programie spotkania m.in.: możliwość skosztowania domowych wypieków rodziców, rodzinna kawiarenka, gry i zabawy, konkursy z nagrodami oraz występy przedszkolaków.

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny zaprasza do udziału w festynie wszystkich sympatyków, absolwentów, rodziców z dziećmi i całą społeczność zainteresowaną szkołą i jej działalnością.

Relacja z festynu już w niedzielę na naszej stronie: www.gdansk.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama