Nowy numer 48/2022 Archiwum

Opowieść o liliowym wianku

Langusta na palmie i Wspólnota Uwielbienia z Gdyni zapraszają na cykl spotkań z o. Adamem Szustakiem, wieloletnim duszpasterzem akademickim krakowskiej "Beczki".

Znany dominikanin wygłosi konferencje z cyklu "O liliowym wianku" poświęcone czystości, płodności oraz niepłodności. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 maja w kościele pw. św. Andrzeja Boboli o godz. 18.50.

Następnego dnia o godz. 18.30 kaznodzieja odwiedzi parafię św. Mikołaja w Gdyni Chyloni. 29 maja o godzinie 16.00 wygłosi konferencję w kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku. O godz. 18.30 o. Szustak odprawi Mszę św. w parafii NMP Gwiazda Morza w Sopocie. Ostatniego dnia pobytu w Trójmieście dominikanin wygłosi Słowo Boże w ramach wydarzenia ewangelizacyjnego "Katolicy na ulicy".

O. Adam Szustak jest autorem wielu książek m.in. "Ewangelia dla nienormalnych", "Postne smaki" czy "Osioł w raju".

Wstęp na wszystkie konferencje jest bezpłatny. Więcej o wizycie o. Adama Szustaka w Trójmieście na stronach internetowych: www.wspolnotauwielbienia.pl oraz www.swmikolaj.org.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama