GN 19/2022 Archiwum

Marsz rodzinny

Uczestnicy marszu spotkali się w niedziele o godz. 11.00 przed Pomnikiem Gdyńskiego Harcerza i i ruszyli przez centrum miasta do koscioła Piotra Rybaka o. Redemptorystów. Tam odprawiona została Msza św.

Organizatorem marszu była Fundacja „Samarytanie”, a partnerami organizacje i i stowarzyszenia katolickie z Gdyni i okolicznych miejscowości.

- Gdynia wpisuje się w ten ruch obrony życia i wartości rodzinnych - wyjaśniał jeden z organizatorów Adam Sobiech. - To miasto rozwijające się, zamieszkane w znacznej mierze przez ludzi młodych. Także władze miejskie, w tym prezydent Wojciech Szczurek, wspierają uznawane przez nas wartości. Jednym z dowodów na to jest powstanie z inicjatywy włodarzy miasta portalu internetowego poświęconego gdyńskim rodzinom. Dziś musimy nie tylko wspierać rodziny, ale często walczyć o zachowanie wartości rodzinnych. Stąd pomysł tego marszu.

Z uczestnikami marszu spotkali się posłowie Jarosław Sellin i Janusz Śniadek.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama