GN 19/2022 Archiwum

Katolicy na ulicy

W Boże Ciało, 30 maja o godz. 17.00, na Długim Targu odbędzie się festyn ewangelizacyjny "Katolicy na ulicy" organizowany przez SNE Gdańsk oraz Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Katolickie Stowarzyszenie Gdańskiej Szkoły nowej Ewangelizacji "Jezus żyje" już po raz piętnasty zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania i dzielenia się chrześcijańską radością w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Od godz. 17.00 do wieczora w sercu Starego Miasta trwać będzie świętowanie, żywiołowa muzyka, energetyczny taniec i uwielbienie Boga.

Na scenie przy Zielonej Bramie wystąpią m.in. o. Adam Szustak, wędrowny duszpasterz i rekolekcjonista, który wygłosi Słowo Boże, Szczepan Babiuch, profesjonalny wodzirej, który poprowadzi zabawę, chór, orkiestra i diakonie muzyczne trójmiejskich wspólnot.

W programie imprezy przewidziano: modlitwę, śpiewy, świadectwa, pantomimę, taniec, gry i zabawy. - Już dziś zarezerwuj czas! Niech ten wyjątkowy dzień, w którym sam Jezus wychodzi na ulice naszych miast, będzie także dla Ciebie czasem spotkania z Nim samym - zachęcają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama