Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Pomorski Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Caritas Archidiecezji Gdańskiej, Sopocki Klub Tenisowy oraz Fundacja Pomorska, Polski Cukier i Żegluga Gdańska pragną zaprosić wszystkie dzieci na dzień pełen atrakcji i niezapomnianej atmosfery słodkiej zabawy.

O godz. 12.00 na terenie kortów Sopockiego Klubu Tenisowego (wejście na korty od ul. Goyki) odbędzie się wyjątkowy piknik. W programie imprezy m.in.: przejażdżki na quadach i motorze żużlowym, nauka tańca, zabawa w dmuchanym zamku-zjeżdżalni, spotkanie z mistrzem surfingu, stacje z zabawami i gorąca grochówka.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź.

Atrakcje związane z obchodami Dnia Dziecka odbędą się również w innych miastach województwa pomorskiego.

Listę miast organizujących imprezy dla najmłodszych można znaleźć na stronie: www.odkryjpomorze.pl/pokaz_obiekt-2900-Pomorski_Dzien_Dziecka_2013.html .

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama