Nowy numer 31/2021 Archiwum

Baw się i pomagaj!

Na imprezę do Miejskiej Hali Sportowej MOSiR przy ul. Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku zapraszają organizatorzy - wolontariusze i wychowawcy z Gdańskich Domów dla Dzieci.

Pieniądze zgromadzone podczas turnieju zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dla podopiecznych Gdańskich Domów dla Dzieci. W ten sposób wszyscy możemy sprawić im prezent na Dzień Dziecka.

W turnieju wezmą udział znani sportowcy. Przewidziano też wiele atrakcji dla dzieci, m.in. konkursów. Dodatkowymi atrakcjami będą: loteria z nagrodami oraz stoisko, na którym za złotówkę będzie można kupić porcję domowego ciasta. Zaproszenie skierowane jest nie tylko do rodzin z dziećmi, ale także do kibiców. Podczas turnieju odbędzie się licytacja sportowych gadżetów, m.in. koszulki Roberta Witki z Asseco Prokom, rękawic Sebastiana Małkowskiego, płyty zespołu „Enej” i wielu innych.

Wśród gości będą piłkarze: Paweł Kapsa (były bramkarz Lechii Gdańsk), Sławomir Wojciechowski (były gracz m.in Lechii Gdańsk, GKS Katowice, FC Arau, Bayernu Monachium), Tomasz Dawidowski (były gracz Lechii Gdańsk, Wisły Kraków, Amiki Wronki), Marek Zieńczuk (były gracz Lechii Gdańsk, Amiki Wronki, Wisły Kraków, Skody Xanthi a obecnie piłkarz Ruchu Chorzów), Szymon Rychłowski (Polonia Gdańsk) i Daniel Skowroński (Polonia Gdańsk). Nie zabraknie graczy z obecnego składu Lechii.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama