Nowy numer 30/2021 Archiwum

Związkowcy z Energi przeszli przez Gdańsk

Manifestacja rozpoczęła się w czwartek 27 czerwca o godz. 10.00 przed siedzibą spółki Energa Operator, przy ul. Marynarki Polskiej. Związkowcy sprzeciwiali się zwolnieniom i restrukturyzacji w spółkach Grupy Energa.

Związkowcy z syrenami, trąbkami i petardami dość spokojnie przeszli siedmiokilometrową trasę ulicami: Marynarki Polskiej, Józefa Hallera, Stanisława Konarskiego i al. Grunwaldzką. Przemarsz, zabezpieczany przez policję i służby porządkowe, zakończył się o 14.00 pod Halą Olivią, w pobliżu głównej siedziby Energi. Na miejscu została odczytana petycja, którą od związkowców odebrał Mirosław Czapiewski, dyrektor ds. relacji instytucjonalnych Energa SA.

Związkowcy z całego kraju protestowali głównie przeciwko zwolnieniom oraz ograniczaniu uprawnień i przywilejów. Podczas kilkugodzinnego protestu w mieście tworzyły się ogromne korki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama