Nowy numer 29/2021 Archiwum

Koncert cysterski

Parafia św. Michała Archanioła w Starzynie wraz z Urzędem Gminy w Pucku zapraszają na kolejny koncert cysterski.

W najbliższą niedzielę 30 czerwca o godz. 16 w starzyńskiej parafii (ul. Długa 17) odbędzie się wyjątkowy koncert. Wśród zaproszonych artystów pojawi się m.in. Weronika Korthals, kaszubska wokalistka, kompozytorka, dyrygentka i laureatka "Szansy na sukces". Piosenkarka wyrecytuje Psalmy oraz poezję bł. Jana Pawła II.

Koncerty cysterskie w Starzynie odbywają się średnio dwa razy w roku. Są nietuzinkowym i jak najbardziej godnym uwagi wydarzeniem w ofercie kulturalnej regionu.

Starzyno, organizując regularnie na swoim terenie imprezy utrwalające tradycje cysterskie, stara się o otrzymanie certyfikatu Pomorskiego Szlaku Cysterskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama