Nowy numer 29/2021 Archiwum

Poezja JPII w Starzynie przejdź do galerii

W pierwszą niedzielę wakacji, 30 czerwca, w starzyńskiej parafii przy ul. Długiej 17 odbył się wyjątkowy koncert cysterski.

Wśród zaproszonych artystów pojawiła się m.in. Weronika Vera Korthals, kaszubska wokalistka, kompozytorka, dyrygentka, laureatka "Szansy na sukces" i uczestniczka programu "Bitwa na głosy" (w drużynie Maćka Miecznikowskiego). Piosenkarka wyrecytowała Psalmy oraz poezję błogosławionego Jana Pawła II.

Koncerty cysterskie w Starzynie odbywają się średnio dwa razy w roku. Organizatorami wydarzenia są starzyńska parafia św. Michała Archanioła oraz Urząd Gminy w Pucku.

Występy w Starzynie poprzedziło spotkanie uczestników Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę, które odbyło się w kościele św. Jakuba i św. Mikołaja w Mechowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama