Nowy numer 30/2021 Archiwum

Kino pod chmurką przejdź do galerii

Wraz z początkiem lipca ruszyło Kino Letnie w Gdyni-Orłowie i Orange Kino Letnie w Sopocie, czyli dwa wakacyjne cykle pokazów filmowych odbywające się na trójmiejskich plażach.

Pokazy Kina Letniego w Orłowie poświęcone będą najwybitniejszym filmom ubiegłych lat, które zostały wyróżnione bądź nagrodzone na najważniejszych festiwalach filmowych w Cannes, Wenecji czy San Sebastian. Kinowe spotkania w Orłowie będą odbywały się w każdy wtorek lipca i sierpnia o 21.30 na plaży w Gdyni, przy Scenie Letniej Teatru Miejskiego (wejście od ul. Przebendowskich).

Orange Kino Letnie na molo w Sopocie również będzie czynne do końca sierpnia. W tym czasie będzie można codziennie tuż po zachodzie słońca (w lipcu o 22.00, a w sierpniu o 21.30) obejrzeć największe polskie i zagraniczne produkcje. Repertuar Kina Letniego w Sopocie został podzielony na tematy w zależności od dnia tygodnia, w którym prezentowany będzie dany film. Na przykład w poniedziałki będzie można obejrzeć "Kino pozytywnej energii", a we wtorki filmy "Made in Poland", czwartki będzie można spędzić z Ryanem Goslingiem, a w niedziele wybrać się na kraniec świata z Martyną Wojciechowską.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama