Nowy numer 29/2021 Archiwum

Odpust Matki Bożej Szkaplerznej

Już we wtorek 16 lipca będziemy obchodzili wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel. Z tej okazji ojcowie karmelici z kościoła św. Katarzyny w Gdańsku zapraszają na wspólne przygotowanie do uroczystości.

13, 14 i 15 lipca w czasie wieczornych Mszy św. o 18.00 specjalne kazania w kościele św. Katarzyny (ul. Profesorska 3) będzie głosił o. Andrzej Zonko z Krakowa, były przeor Zakonu Karmelitów. Dodatkowo w niedzielę 14 lipca o 19.00 po wieczornej Eucharystii odbędzie się wykład prof. Andrzeja Januszajtisa "O kościele św. Katarzyny prawie wszystko".

Uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Szkaplerznej odbędzie się we wtorek 16 lipca o 18.00. Mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył ks. prał. Zbigniew Zieliński, proboszcz parafii katedralnej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama