Nowy numer 31/2021 Archiwum

Meczu nie będzie (Aktualizacja)

Aktualizacja: Jak informują organizatorzy, odwołany uprzednio mecz z Lechii z Barceloną zostanie rozegrany we wtorek, 30 lipca o godz. 20.45. Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Posiadacze biletów, którzy nie będą mogli wziąć udziału w tym sportowym widowisku, mogą dokonać ich zwrotu. Według informacji napływających od organizatorów, Barcelona przyjedzie do Gdańska w pierwszym, najmocniejszym składzie.

Prezydent klubu FC Barcelona Sandro Rosell na konferencji prasowej, która odbyła się w piątek 19 lipca, potwierdził doniesienia katalońskich mediów o odwołaniu sobotniego meczu towarzyskiego z Lechią Gdańsk.

Decyzja o rezygnacji z udziału w imprezie związana jest z chorobą nowotworową trenera klubu FC Barcelona Tito Vilanova. Szkoleniowiec katalońskiej drużyny 20 grudniu 2012 poddał się operacji usunięcia nowotworu ślinianki. W związku z kolejnym nawrotem choroby w piątek rano poinformował on szefów Barcelony o swoim odejściu.

Jak podczas konferencji prasowej zapewniał Tomasz Rachwał, organizator imprezy trwają negocjacje z FC Barcelona dotyczące nowego terminu spotkania. Oczekuje on, że w ramach rekompensaty kataloński klub przyjedzie na rozgrywki do Polski w swoim podstawowym składzie. Na sobotni mecz sprzedano ponad 32 tys. biletów. Procedury zwrotu pieniędzy za zakupione wejściówki zostaną określone przez organizatora w późniejszym terminie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama