Nowy numer 48/2020 Archiwum

Życie z okna

W Oknie Życia Domu Samotnej Matki Caritas w Gdańsku Matemblewie w niedzielę, 4 sierpnia, pozostawiono kolejne dziecko.

Alarm w Oknie Życia rozległ się tuż po godzinie 21. Jak informuje nas ks. Janusz Steć, dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej, jest to malutka dziewczynka. - Jak widać, Okno Życia jest niezwykle potrzebne - mówi ks. Steć. - Znów rozgrywa się dramat walki o życie - dodaje.

Jest to już drugie dziecko pozostawione w matemblewskim Oknie Życia. Poprzednio zdarzenie takie miało miejsce 28 czerwca br.

Aktualizacja: Wiek dziecka przyniesionego do Okna Życia lekarze oceniają na 1-2 tygodnie. Jego stan określony został jako dobry. Dziewczynka waży nieco ponad 3 kg. Obecnie znajduje się w jednym z trójmiejskich szpitali.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama