Nowy numer 38/2023 Archiwum

Mecz Polska-Dania

Selekcjoner Waldemar Fornalik zapewnia, że reprezentacja Polski zagra z Danią jak o punkty.

Na stadionie PGE Arena Gdańsk 14 sierpnia biało-czerwoni rozegrają towarzyski mecz z reprezentacją Danii. Początek spotkania o godzinie 20.45.

W dniu meczu bramy stadionu będą otwarte dla widzów od godziny 17:45. Organizator sugeruje przybycie na PGE Arenę możliwie jak najszybciej.

Wszyscy posiadacze biletów na mecz od godziny 15.00 do 1.00 w nocy będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów autobusowych, tramwajowych na terenie Gdańska oraz SKM na trasie Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion-Expo.

Pociągi SKM z Gdańska Głównego na stadion będą kursowały od godz. 18.10 do 20.30, średnio co 20 minut. Po zakończeniu meczu odjazdy rozpoczną się od godziny 22.30. Ostatni pociąg ze stacji Gdańsk Stadion-Expo odjedzie o godz. 1.00 w nocy.

Tramwaje linii 7 i 97 oraz autobusy linii T4 i T5 będą poruszały się zgodnie z rozkładem jazdy.

Mecz z Duńczykami jest dla biało-czerwonych ważnym sprawdzianem przed meczami o punkty eliminacji mistrzostw świata. Polacy 6 września zagrają z Czarnogórą i 10 września z San Marino. Obecnie reprezentacja Polski zajmuje dopiero czwarte miejsce w grupie eliminacyjnej.

Aktualizacja: Polska pokonała Danię 3:2 (1:2). Biało-czerwoni strzelili decydujące dwie bramki w odstępie niecałych 120 sekund.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast