Nowy numer 44/2020 Archiwum

Z Duchem do Matki przejdź do galerii

"Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie" (J 2,5) – to hasło XIII Pieszej Pielgrzymki Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym, która w sobotę 24 sierpnia wyruszyła sprzed katedry oliwskiej do sanktuarium w Matemblewie.

Na placu przed katedrą pątników pożegnał ks. prał. Zbigniew Zieliński. - Wasza pielgrzymka jest mi szczególnie bliska. Idziecie bowiem z parafii, w której jestem proboszczem, do tej parafii, z której pochodzę - mówił do wyruszających na trasę pielgrzymów. Organizatorzy już przed rozpoczęciem pielgrzymki zachęcali uczestników do otwartości na wolę Bożą i chętnego przyjmowania owoców, które zechce ofiarować im Pan. Wzywali także do spontanicznej modlitwy. Intencje modlitewne można było też przekazywać prowadzącym na kartkach. Na trasie nie zabrakło miejsca dla bardziej tradycyjnych form uwielbienia Boga. Podczas pielgrzymowania odmówiono bowiem różańcowe tajemnice światła.

Organizatorem wydarzenia jest Wspólnota Modlitewna „Effatha” z kościoła pw. św. Elżbiety w Gdańsku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama