Nowy numer 30/2021 Archiwum

Jezus ogarnia po wakacjach

Zespół Inspirum grający żywiołową muzykę chrześcijańską rozpoczyna po przerwie wakacyjnej serię koncertów z cyklu "Jezus Ogarnia".

Najbliższy występ już w sobotę 21 września, o godz. 19.00 w parafii bł. Michała Kozala Biskupa (ul. Orzeszkowej 5) w Pruszczu Gdańskim.

Koncert "Jezus Ogarnia" to wydarzenie ewangelizacyjne łączące w sobie muzykę, śpiew, video art 3D, beat-box, wizualizacje i modlitwy.

Formacja Muzyczna Inspirum to grupa muzyków z Trójmiasta i okolic, pragnących razem uwielbiać Boga dźwiękami. W skład zespołu wchodzą: ponad 20-osobowy chór, 10 instrumentalistów, tancerze, filmowcy, technicy akustyczni i oświetleniowcy. Zespół powstał w październiku 2011 roku. Gra CCM, czyli współczesną muzykę chrześcijańską. Jego opiekunem duchowym jest ks. Andrzej Leszczyński.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama