Nowy numer 25/2018 Archiwum

Modlitwa z gdańską Caritas

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zaprasza w każdy pierwszy wtorek miesiąca na specjalne Eucharystie dla osób biednych i samotnych oraz w każdy pierwszy czwartek na Msze św. w intencji wszystkich wspierających Dom Samotnej Matki.

Msze święte dla osób biednych, samotnych i opuszczonych odprawiane są w każdy pierwszy wtorek miesiąca w parafii pw. Gwiazdy Morza w Sopocie (ul. Kościuszki 19). Do końca roku 2013 odbędą się jeszcze trzy takie Eucharystie: 1 października, 5 listopada i 3 grudnia, o 10.00.

Msze święte w intencji wszystkich wspierających Dom Samotnej Matki Caritas w Gdańsku-Matemblewie odprawiane są w każdy pierwszy czwartek miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej Matemblewskiej (ul. Matemblewska 9). Do końca roku 2013 odbędą się jeszcze trzy takie Eucharystie: 3 października, 7 listopada i 5 grudnia, o 19.00.

Dodatkowo w ramach pierwszoczwartkowych spotkań w Matemblewie odbywać się będzie przygotowanie osób chętnych do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma