Nowy numer 2/2021 Archiwum

Gender w Polsce?

- Wdrażanie w różnych krajach Europy skrajnej ideologii gender stanowi obecnie największe zagrożenie dla małżeństwa i rodziny oraz opartego na nich ładu społecznego - mówi Antoni Szymański, członek Zarządu Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia.

Z okazji IV Marszu dla Życia i Rodziny 12 października w auli Jana Pawła II w Oliwie o 11.00 odbędzie się dyskusja panelowa "Obrona rodziny we Francji. Gender w Polsce. I co dalej?".

Bernard Bisch francuski działacz pro life podzieli się doświadczeniami uczestnika wielkich manifestacji w obronie rodziny we Francji. Ewa Kowalewska z Human Life International powie o zagrożeniach wynikających z ideologii gender, a Antoni Szymański odpowie na pytanie: "Jakie byłyby następstwa ratyfikacji Konwencji Rady Europy w sprawie przemocy wobec kobiet?". Dyskusję poprowadzi red. Adam Hlebowicz.

Relacja z debaty na gdansk.gosc.pl.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama