Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dla Seniora

W weekend 19-20 października, w Hali 100-lecia Sopotu (ul. Goyki 7) odbędzie się czwarta edycja Sopockich Targów Seniora.

Podczas dwóch dni targowych w godz. 10.00-16.00, ponad 60 wystawców zaprezentuje bogatą ofertę produktów i usług dla seniorów. Na uczestników Targów będą czekały ciekawe wykłady, warsztaty, porady i konsultacje zdrowotne m.in. z zakresu rehabilitacji, ortopedii, stomatologii, dietetyki, podologii (jak dbać o stopy). Każdy senior będzie miał również możliwość zbadania wzroku i słuchu, gęstości kości i skóry, zmierzenia poziomu cukru i ciśnienia oraz tkanki tłuszczowej a także wzięcia udziału w degustacji zdrowej żywności.

Przed Halą 100-lecia Sopotu stanie osteobus, w którym za niewielką odpłatnością (15 zł) będzie można wykonać badanie densytometryczne (gęstości kości) w kierunku osteoporozy, a także audiobus, w którym można będzie bezpłatnie wykonać badanie słuchu.

Organizatorzy zachęcają do zabrania wygodnego stroju oraz obuwia, aby skorzystać z ciekawej oferty zajęć ruchowych. Ćwiczenia kręgosłupa, nauka tańca, warsztaty z samoobrony, gimnastyka umysłu czy śmiechoterapia to tylko niektóre propozycje.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Gość Niedzielny.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma