Nowy numer 39/2020 Archiwum

Gdańsk na piechotę

Właśnie trwa realizacja programu „Moje osiedle pieszo”, który zakłada konsultacje społeczne, dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego w tej części miasta.

- Chcemy, by mieszkańcy sami mogli zdecydować, którędy chcą się poruszać, żeby pokazali nam, którymi ścieżkami najczęściej przemieszczają się po okolicy, w której mieszkają - wyjaśnia Agnieszka Ostrzycka, kierowniczka Zespołu Urbanistycznego Gdańsk-Południe w Biurze Rozwoju Gdańska. - Niebawem przeprowadzimy cykl spotkań z mieszkańcami w kilku dzielnicach Gdańska-Południa, podczas których poprosimy ich o przedstawienie swoich propozycji budowy pieszych ciągów komunikacyjnych, chcemy też, by wypełnili ankietę, dotyczącą potrzeb związanych z planowaniem punktów usługowych na osiedlach.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 19 listopada w Szkole Podstawowej nr 85 przy ulicy Stolema. Kolejne zaplanowano na 26 listopada w Domu Parafialnym przy Kościele p.w. Ojca Pio przy ul. Przemyskiej, a trzecie odbędzie się 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 8 przy Dragana.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama