Nowy numer 09/2024 Archiwum

O szczęściu i miłości na PGE Arenie

We wtorkowym spotkaniu na gdańskim stadionie PGE Arena uczestniczyli przede wszystkim uczniowie szkół średnich i studenci, a głównym punktem programu była prelekcja dr. Jacka Pulikowskiego, rekolekcjonisty, terapeuty małżeństw i prelegenta oraz autora książek poświęconych relacjom międzyludzkim.

- Zapraszam was do myślenia, to nie boli! - powiedział na wstępie do zgromadzonych dr Pulikowski. - Jesteśmy jedynymi istotami stworzonymi do tego, by być szczęśliwymi i kluczem do szczęścia jest bycie sobą. Są dwa elementy szczęścia. Pierwszy - wolność osobista, która pozwala wybrać dobro nawet za cenę życia, a drugim elementem jest miłość. Ludzie pytają mnie o największy sukces życiowy. Myślę, że to moja rodzina, trójka moich dzieci i żona. Rodzina to moja pasja - zadeklarował rekolekcjonista.
Spotkanie uświetnił koncert grupy „God’s Sounds”, a po prelekcji zgromadzeni wysłuchali świadectw życia swoich rówieśników. Na zakończenie wszyscy wspólnie odmówili modlitwę do Ducha Świętego - Odnowiciela ludzkiej miłości.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama