Nowy numer 19/2022 Archiwum

Rekolekcje dla niesakramentalnych

W gdańskim kościele św. Mikołaja (ul. Świętojańska 72) rozpoczynają się rekolekcje dla osób rozwiedzionych i żyjących w powtórnych związkach.

Trzydniowe rekolekcje adwentowe dla osób żyjących w powtórnych związkach rozpoczną się w poniedziałek 2 grudnia i potrwają do środy. Nauki rekolekcyjne wygłosi dominikanin o. Grzegorz Łukawski ze Szczecina. W programie: Msza św. w kościele pw. św. Mikołaja o 19.00, konferencja rekolekcyjna (po Eucharystii) o godz. 19.40 oraz spotkanie dyskusyjne w "Czarnej Sali" Domku Akademickiego ok. godz. 20.15. We wtorek i środę program spotkania będzie taki sam, jak w poniedziałek.

Więcej informacji na stronie: www.gdansk.dominikanie.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama