Nowy numer 21/2023 Archiwum

Pielgrzymi dzielą się opłatkiem przejdź do galerii

Trwają spotkania opłatkowe pieszych pielgrzymów na Jasną Górę. 15 grudnia, w III Niedzielę Adwentu, opłatkiem podzielili się uczestnicy Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę.

Spotkanie opłatkowe uczestników najdłuższej w Polsce pieszej pielgrzymki na Jasną Górę odbyło się w Pucku. Po uroczystej Mszy św. o godz. 13.15 koncelebrowanej w kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła, rozpoczęła się agapa w Centrum Biskupa Konstantyna Dominika.

Opłatek Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się w najbliższą sobotę 21 grudnia w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30, podczas której w kościele nastąpi uroczysta instalacja Krzyża Gdyńskiej Pielgrzymki. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie opłatkowe w salce na plebanii.

Spotkanie opłatkowe Grupy Biało-Brązowej Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się także w sobotę 21 grudnia w kościele św. Michała Archanioła w Sopocie, o godzinie 16.00.

Grupa Biało-Żółta Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę spotka się przy opłatku w sobotę 21 grudnia w parafii św. Ignacego Loyoli w Gdańsku Starych Szkotach, o godzinie 18.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast