GN 3/2021 Archiwum

Pomóż odbudować kościół

"Gość Niedzielny" włącza się w akcję pomocy w odbudowie spalonego kościoła na Stecówce.

Każdy, kto w tym roku uczestniczył w gdańskim Orszaku Trzech Króli relacjonowanym przez dziennikarzy "Gościa Niedzielnego" (relacja TUTAJ) i odnalazł się na zdjęciach z tej imprezy, może kupić wybrane fotografie. Cena jednej to tylko 5 zł. Z tego 4 złote "Gość Niedzielny" przekaże na pomoc w odbudowie kościoła na Stecówce.

Jeśli znajdziecie się na zdjęciach i będziecie chcieli je mieć na prywatny użytek, wystarczy wysłać zgłoszenie pod adres e-mail zdjecia@gosc.pl. W mailu koniecznie trzeba podać tytuł galerii, w której znalazło się zdjęcie, linka do niego i jego numer, a także swoje imię i nazwisko.

Pieniądze za zdjęcia prosimy wpłacać na rachunek bankowy Wydawnictwa Kurii Metropolitalnej w Katowicach "Gość Niedzielny", ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice:

BZ WBK nr 67 1500 1894 1218 9002 0904 0000

W tytule przelewu również prosimy koniecznie podać tytuł galerii i numer zdjęcia. Zamówione fotografie wysyłamy do 7 dni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie tylko i wyłącznie mailem (JPG). Mogą one być wykorzystywane tylko na prywatny, niekomercyjny użytek. Nie udzielamy zgody na przekazywanie ich do publikacji komercyjnych osobom trzecim.

Więcej na ten temat TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama