Nowy numer 3/2021 Archiwum

Szkoła dla rodziców

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2 w Gdyni zaprasza wszystkich rodziców w czwartek, 9 stycznia na spotkanie zatytułowane "Czy w wychowaniu dziecka potrzebne jest określanie granic? Jak je wyznaczać?".

Rodzice, którzy doświadczają trudności w wychowaniu dziecka bądź po prostu chcą wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności wychowawcze, mogą wziąć udział w 2,5-godzinnych zajęciach otwartych, odbywających się co miesiąc w ramach programu "Szkoła dla rodziców". Spotkanie dotyczące wyznaczania granic odbędzie się w czwartek 9 stycznia, o godz. 17.00 w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 2 w Gdyni, przy ul. Opata Hackiego 13.

Celem zajęć jest doskonalenie umiejętności wychowawczych i komunikacji z dzieckiem. W czasie kolejnych spotkań rodzice dowiedzą się m.in.: jak rozpoznawać i radzić sobie uczuciami dziecka, jak ukierunkowywać dobre zmiany w dziecku, jak wychowywać dziecko, aby było samodzielne, jak nauczyć odpowiedzialności za swoje zachowanie oraz jak rozwiązywać problemy i konflikty.

Więcej informacji na temat warsztatów pod numerem telefonu: 58 623 31 39.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama