Nowy numer 21/2022 Archiwum

Ksiądz, wyrok za pedofilię i pożar

Ks. Mirosław Bużan został skazany za molestowanie 15-latki. Niedawno ujawniono nagrania, które podważają wersję przyjętą przez sąd. Minionej nocy ktoś podpalił gospodarstwo rodzinne ks. Bużana.

O wcześniejszych wydarzeniach dotyczących ks. Bużana informowaliśmy już wcześniej. Ostatniej nocy pożar strawił stodołę i oborę, z której w ostatniej chwili udało się uratować zwierzęta. Wpolityce.pl pisze, że sąsiedzi z podwejherowskiego Łebna, którzy przybyli na miejsce jako pierwsi, zauważyli że brama jest otwarta, a pożar wybuchł w miejscu, w którym nie było możliwości samozapłonu.

- Wiem, że ciągle ktoś za mną jeździ, że jestem obserwowany. Doniesiono też na policję, że choć mam zakaz kontaktów z dziećmi, to bezprawnie mieszkam na terenie ośrodka kolonijnego, który założyłem. Nikt nawet nie sprawdził, że przez cały ten czas nie prowadzę żadnych rekolekcji, oaz czy kolonii, a jedynie administruję budynkiem – powiedział ks. Mirosław portalowi wpolityce.pl.

« 1 »

Zobacz także

 • riota
  21.01.2014 17:03
  Spalili mu za artykuł w tygodniku W SIECI. Kolesiostwo chce zniszczyć księdza. Polecam artykuł z poprzedniego numeru.
  doceń 12
 • Verdi
  21.01.2014 17:58
  Wszyscy wiemy w tej sprawie tyle samo czyli NIC. Jak możemy potępiać czy bronić na podstawie tzw. doniesień prasowych. Możemy jedynie wyrobić sobie zdanie i... zatrzymać je dla siebie. Tak jest uczciwie i wedłog zaleceń Boga - Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Nie mamy wyjścia, jak pozostawić to sądom, i dowodom rzeczowym.
 • Adam2
  21.01.2014 21:43
  Czy nie jest to efekt nagonki i nienawiści mediów lewicowych i rządących władz?

  Bez poparcia i zgody władz, nie byłoby ani niepewnych oskarzeń, ani szerzenia ślepej nienawiści.
 • Jasiek
  22.01.2014 07:15
  Teraz wystarczy że prasa czy telewizja p.i.e.r.d.n.i.e i ludzie uważają to za prawdę.Jest to kalectwo naszych czasów że ludzie są tak głupi i dają się w tak prosty sposób manipulować czy to przez prasę czy to przez telewizję.Nie liczą się dowody,fakty liczy się doniesienie paru niechętnych redaktorków by w świadomości ludzi człowiek stał się winny.Ocknijcie się ludzie! Zacznijcie myśleć bo wami manipulują gorzej niż komunistyczna propaganda!
  doceń 2
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama