Nowy numer 3/2021 Archiwum

Żeglarskie seanse w Gdańsku

Gdańskie pokazy filmowe organizowane są we współpracy z Narodowym Muzeum Morskim.

„Kino pod żaglami” to unikalny, jedyny w Polsce, projekt realizowany przez Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski przy współudziale znanego popularyzatora filmów żeglarskich w Polsce, organizatora JachtFilmu, Andrzeja Minkiewicza.

Przez trzy miesiące w siedzibie POZŻ w Gdyni, co czwartek o godz. 17, odbywały się pokazy kina żeglarskiego połączone ze spotkaniami z ich twórcami i bohaterami. Na niektórych seansach sala konferencyjna Związku pękała w szwach. Na projekcjach bywało ponad 60 osób.

W ramach pierwszej edycji „Kina pod żaglami” publiczność oglądała filmy dotyczące polskiego żeglarstwa, zarówno jego historycznych dokonań jak i dzisiejszych osiągnięć. Podobni będzie w czasie kolejnych prezentacji filmowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama