Nowy numer 39/2020 Archiwum

Rusza głosowanie nad budżetem obywatelskim

10 lutego o godz. 0.01 rusza głosowanie nad wnioskami do budżetu obywatelskiego 2014.

Głosowanie rozpocznie się 10 lutego o 00.01, a zakończy 23 lutego o 23.59.

Będzie miało formę elektroniczną. Swój głos będzie można oddać z dowolnego komputera, wchodząc na stronę www.gdansk.pl. Ci, którzy dostępu do internetu nie mają, mogą zagłosować w jednym z 11 stacjonarnych Punktów Konsultacyjnych. Więcej informacji TUTAJ.

Uprawnionymi do wzięcia udziału w dwuetapowych konsultacjach BO 2014 (składania wniosków i głosowania) są mieszkańcy Gdańska, którzy w dniu rozpoczęcia konsultacji (4 listopada 2013 r.) ukończyli 16 lat i byli zameldowani na pobyt stały lub czasowy lub wpisani do gdańskiego rejestru wyborców.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama