Nowy numer 48/2022 Archiwum

O naturze aniołów

- Przygotowując się do spotkania odmawiajmy modlitwę do św. Michała Archanioła, aby ochraniał wszystkie dzieci Kościoła - mówi ks. Krzysztof Nowak, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Najbliższy Wieczór Modlitwy Młodych odbędzie się 21 lutego w parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Rumi. Początek o 19.00.

Tym razem tematem spotkania będzie św. Michał Archanioł i jego rola opiekuna Kościoła. - W tych rozważaniach będzie towarzyszyć nam figura św. Michała z sanktuarium San Angelo we Włoszech - informuje ks. Nowak.

Wieczór Modlitwy Młodych rozpocznie się od uwielbienia Jezusa poprzez śpiew. W czasie bloku ewangelizacyjnego zgromadzeni w świątyni wysłuchają kilku konferencji. S. Katarzyna Kucharska opowie o naturze aniołów, zaś ks. Krystian Wilczyński odpowie na pytanie: "jak to było z tym buntem aniołów?". Ks. Michał Staniszewski wyjaśni rolę św. Michała Archanioła w Kościele. Blok ewangelizacyjny podsumuje świadectwo Marty Skelnik o działaniu św. Michała Archanioła w jej życiu.

Spotkanie zakończy się adoracją Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwem uczestników.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama