Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Jak poprawić swoje bezpieczeństwo?

Policjanci z komisariatu IV w Gdańsku organizują w środę 26 lutego debatę z seniorami z Oliwy. Funkcjonariusze wskażą, jak skutecznie ustrzec się przed oszustami i poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania.

Od 17.00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26 przy ul. VII Dwór 6 w Gdańsku będzie trwała debata, w czasie której policjanci będą mogli zdiagnozować potrzeby i oczekiwania społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa, wymienić informacje o istniejących zagrożeniach oraz wskazać metody ich eliminowania.

Zagadnienia poruszane przez policyjnych ekspertów będą dotyczyły przede wszystkim sytuacji, w których można stać się ofiarą przestępstwa. Funkcjonariusze będą próbowali zwiększyć świadomość osób starszych, przekazać im informacje, jak postępować w przypadku zagrożenia i jak skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama