Nowy numer 38/2021 Archiwum

Rodzinna Droga Krzyżowa

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie archidiecezji gdańskiej, zaprasza w piątek 21 marca na wspólną Drogę Krzyżową ruchów rodzinnych i małżeńskich archidiecezji gdańskiej.

Rodzinna Droga Krzyżowa rozpocznie się o 19.00 w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku. Nabożeństwo przygotują członkowie wspólnot dla rodzin. W Drodze Krzyżowej wezmą udział ruchy rodzinne i małżeńskie archidiecezji gdańskiej: Czas dla Rodzin, Spotkania Małżeńskie, Rodziny Szensztackie, Rodziny Nazaretańskie oraz Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie.

Dodatkowo w sobotę 29 marca Domowy Kościół zaprasza wszystkich Członków Ruchu Światło – Życie i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do wspólnego przeżycia Drogi Krzyżowej na Kalwarii Wejherowskiej. Początek o godz. 9.30 w kościele św. Anny (ul. Reformatorów 19) w Wejherowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama