Nowy numer 44/2020 Archiwum

Rekolekcje dla studentów

Duszpasterstwo Akademickie "Na Czarnej" z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku-Wrzeszczu zaprasza na rekolekcje wielkopostne.

Nauki będą odbywały się codziennie od niedzieli 6 kwietnia do środy 9 kwietnia w Kolegiacie, o godz. 20.00. Gościem tegorocznych rekolekcji wielkopostnych dla studentów będzie ks. Jarosław Czepczyński z parafii wojskowo-cywilnej pw. Matki Odkupiciela w Gdańsku. We wtorek przed naukami, odbędzie się spowiedź w kościele o godz. 19.00.

Gdańska parafia Najświętszego Serca Jezusowego znajduje się przy ul. Ks. Zator Przytockiego 3, niedaleko stacji PKP Gdańsk-Wrzeszcz. Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego działa od 1950 roku. Obecnym duszpasterzem jest ks. Andrzej Dańczak, doktor teologii. Do Duszpasterstwa Akademickiego "Na Czarnej" należą studenci, asystenci i doktoranci z wielu trójmiejskich uczelni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama