Nowy numer 3/2021 Archiwum

Przyjdźcie do mnie wszyscy

- Zapraszamy wszystkich, którzy szukają w swoim życiu odpowiedzi, którzy szukają Boga. Zapraszamy pragnących pogłębiać swoją wiarę i relacje z Jezusem Chrystusem - mówi Marek Marczewski ze Wspólnoty "Effatha".

W piątek 25 kwietnia 2014 r. rozpoczną się siedmiotygodniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) organizowane przez Wspólnotę "Effatha" oraz Grupę Uwielbienia Miłosierdzia Bożego.

Rekolekcje będą odbywały się w kościele p.w. św. Elżbiety w Gdańsku przy ul. Elżbietańskiej. Katechezy będą głoszone przez księży Pallotynów raz w tygodniu w każdy piątek o godz. 18.30.

- W czasie rekolekcji głoszone będzie podstawowe orędzie chrześcijańskie o Bogu, który kocha, o Jezusie Chrystusie, który umarł i zmartwychwstał dla zbawienia każdego człowieka, o Duchu Świętym, który uświęca i daje moc do szczęśliwego życia zgodnego z wolą Boga - informuje M. Marczewski. - REO przygotowują do modlitwy o nowe wylanie Ducha Świętego. Od nich rozpoczyna się droga formacji. Są odpowiednikiem Seminarium życia w Duchu Świętym - dodaje.

- Kim jest dla ciebie Jezus Chrystus? Gdzie On jest w twoim życiu? Jest bliski czy daleki? Weź udział w rekolekcjach i się przekonaj - zachęca Marek Marczewski.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama